Atenționare pentru beneficiarii de burse sociale

Atenționam pe toți studenții care vor fi anunțați ca sunt beneficiari de bursa sociala (în semestrul I, anul universitar 2022/2023) că au obligația ca, după afișarea listei cu beneficiarii acestui tip de bursă, să se prezinte la Administratorul Facultății pentru a ridica, pe baza unor documente și a unui contract, echipamentele IT.

Listele cu bursierii vor fi afișate în curând!

De asemenea, vom reveni cu detalii, pe site, în ce privește programul și cum se va proceda pentru ridicarea echipamentelor IT de la domnul administrator al Facultății de Teologie Ortodoxa.