Decont pentru abonamentele C.T.P. din luna octombrie 2023

Decontul pentru abonamentele CTP achiziționare de studenţi în luna octombrie 2023 se acordă în baza unor documente. Studentul înmatriculat la forma de învățământ cu frecvență care solicită decontul va depune următoarele documente la sediul Facultății, la dl administrator Păvăloi Severin, camera 14 din Căminul Bunavestire:

1. Cerere decontare abonament, completată, datată și semnată de către student;
  2. Copie legitimație abonament SCTP (cartonul cu fotografia), pe care sunt înscrise numele și prenumele studentului, precum și nr. și seria legitimației, în cazul în care abonamentul a fost achiziționat de la Tonetele CTP;
  3. Tichetul abonamentului achiziționat, în original. ”Seria carton” de pe tichet trebuie să fie aceeași cu seria de pe legitimația abonament, în cazul în care abonamentul a fost achiziționat de la Tonetele CTP;
  4. Dovada efectuării plății (bon fiscal/chitanță/detalii tranzacție pentru plățile on-line, adică extrasul de cont, pe numele titularului); Acolo unde pe tichet scrie prețul, atunci, decontul se poate face fara dovada plata.
  5. Dacă studentul beneficiază de reducere 100% va depune documente justificative (Certificat de deces al părinţilor, adeverintă plasament, etc….);
  6. Contul IBAN la care titular este studentul – extras de cont!!!!

Pe toate copiile depuse, studentul va scrie conform cu originalul și va semna.

La depunere, documentele vor fi capsate în ordinea de mai sus.

Pentru decontarea abonamentelor achiziționate în luna octombrie 2023,  solicitările pot fi depuse la Facultate, în perioada 20 – 29 noiembrie 2023, în programul cu publicul.

CERERE Decontare transport SCTP