ÎN ATENȚIA STUDENȚILOR CARE BENEFICIAZĂ DE BURSĂ DE AJUTOR SOCIAL

În cadrul Proiectului ”Acces la învățământul universitar on-line pentru toți. E-educație pentru toți!” s-au achiziționat echipamente mobile IT de tip tabletă cu acces la internet pentru 24 luni pentru studenții care îndeplinesc criteriile pentru acordarea de burse sociale (dosarele au fost depuse în perioada stabilită de universitate – 04.10.2022-15.10.2022, respectiv 28.02.2022-11.03.2022)

Studenții beneficiari vor primi în comodat, pe perioada în care îndeplinesc criteriile pentru a beneficia de burse sociale, echipamente IT de tip tablete, care le vor permite accesul la învățământul universitar on-line asigurat de UAIC.

Vă rugăm să consultați lista persoanelor eligibile pentru acest proiect și să confirmați sau să refuzați primirea tabletei în comodat (pe perioada determinată) prin e-mail, până la data de 11.04.2022, la următoarea adresă:alexandra.ferariu@uaic.ro