Anunț – depunere solicitare pentru PLATA CU ORA

Cei interesați pentru obținerea statutului de cadru didactic asociat al Facultății de Teologie Ortodoxă, în regim “plata cu ora” sunt rugați ca în perioada 12.09.2022-14.09.2022, până la ora 12.00, să depună la secretariat un dosar cu următoarele documentele din lista atașată mai jos.

De asemenea, la dosar solicitantul va depune si binecuvântarea IPS Teofan, Mitropolitul Moldovei şi Bucovinei.

Solicitantul trebuie să facă dovada ca îndeplinește criteriile C.N.A.T.D.C.U. / U.A.I.C pentru posturile pe care intenționează sa le ocupe temporar.

OPIS dosar pentru plata cu ora – septembrie 2022

Atașam mai jos lista orelor de activitate propuse pentru activități în „plata cu ora”: