Sesiune depunere dosare bursa sociala – completare

Studenții care nu au depus dosar de bursa sociala în semestrul I și nu au beneficiat de bursa sociala pana în prezent, în acest an universitar, se pot adresa secretariatului cu documentele specifice și un dosar plic.

Detalii găsiți la secțiunea BURSE/TABERE din capitolul STUDENȚI pe site-ul Facultății.

Studenții beneficiari deja de bursa vor primi bursa în continuare daca îndeplinesc condițiile impuse de regulament (nr minim de credite cf. regulamentului).

Conform atenționărilor anterioare, vor pierde dreptul la BURSA SOCIALA studenții care nu au ridicat tehnica IT (tablete) de la Administrația Facultății!