Alegeri studenți în Senatul UAIC

Stimați studenți,
Până vineri, 12 ianuarie (inclusiv), puteți depune candidaturile pentru locurile vacante din SENATUL UNIVERSITĂȚII!
Teologie Ortodoxă – un loc vacant;
Nu uitați că pentru aceste funcții, pot candida toți studenții, indiferent de anul și ciclul de studii.
Dosarul trebuie să conțină CV și Scrisoare de intenție (care să conțină și planul de acțiuni), iar acestea vor fi depuse FIZIC la secretariatul facultății de care aparțineți, dar și ONLINE, la adresa studentiuaic@gmail.com.
Campania electorală se va desfășura în perioada 13 ianuarie – 6 februarie, urmând ca alegerile să aibă loc miercuri, 7 februarie 2024!