In atenția studenților din anul II – studii de master

Atenționam pe toți studenții masteranzi ai Facultății de Teologie Ortodoxa (doar anul II de studii, anul universitar în curs) sa aducă la secretariat, la dosarul personal, diploma de licență și suplimentul la diploma de licență, daca acestea nu au fost depuse în original, la vremea înscrierii studentului in concursul de admitere.

Daca documentele precizate nu au fost ridicate de la Universitate, de la Serviciul ACTE DE STUDII, acestea se vor elibera doar în baza unei programări făcute fie prin mail fie prin telefon, conform informațiilor de pe site-ul UAIC.

Nu se vor putea înscrie pentru a susține examenul de disertație cei ce nu vor avea la dosar actele de studii în original.

Atenție, eliberarea actelor de studii de către Rectoratul UAIC nu se face decât în baza unei programări, nicidecum de azi pe mâine!