Serbarea Facultății de Teologie Ortodoxa – 20.12.2022

Serbarea prilejuită de sărbătoarea „Nașterea Domnului nostru Iisus Hristos” va avea loc ziua de marți, 20 decembrie 2022, la ora 17.00, în Sala “Iustin Moisescu” din cadrul Centrului eparhial Iași.

La serbarea susținută de studenții Facultății şi invitații lor, sunt așteptați să participe, pe lângă studenții şi profesorii Facultății, toți cei care doresc să guste din atmosfera de sărbătoare sfântă.

Detalii puteți afla în afișul evenimentului.