Zilele Asistenței Sociale la Iași 2023

In contextul Lunii asistenței sociale, Facultatea de Teologie Ortodoxă din Iași, prin Specializarea Teologie Ortodoxă Asistență Socială, organizează „Zilele Asistenței Sociale la Iași 2023” , în perioada 29-31 martie a.c.
Cadrele didactice de la această specializare, studenți și invitați speciali, asistenți sociali sau practicieni în acest domeniu, vor marca bucuria de a fi asistent social într-o lume a indiferentismului și a relelor tratamente aplicate persoanelor vulnerabile.
Vă rugăm să alăturați acestor activități, după programul prezentat în materialele de promovare ale evenimentului.